Sovittelu ja korjaava kohtaaminen -webinaari

Tässä aamun energisessä keskustelu- ja tiedotustilaisuudessa käymme läpi, mitä ratkaisukeskeinen työyhteisösovittelu on ja miten sovittelutoiminnan avulla käännetään työyhteisön ristiriidat organisaation hyvinvoinnin kasvualustaksi.

Webinaarin isäntänä toimii rakentavan vuorovaikutuksen ammattilainen Harri Väisänen, joka on sovitellut yli 100 toimeksiantoa. Harrin koulutuksia luonnehtii inspiroiva sekä käytännönläheinen ja positiivisesti haastava ote, joten olet hyvissä käsissä!

AIKA: Tiistaina 15.11.2022 klo 8:30-9:30

PAIKKA: Verkossa Zoomin välityksellä

Webinaari on maksuton ja kesto noin tunti. Lähetämme Zoom-linkin ilmoittautuneille noin vuorokautta ennen webinaaria.

Ilmoittaudu mukaan:

Laadi oma käyttäjäpalautekysely

Voit myös lähettää kysymyksiä HPI:lle ennakkoon info@hpi.fi.